fbpx

APIE MUS

Manifestas

Sporto pasaulis yra nuostabus ir intriguojantis, tačiau tobulėjimo procesas – nesustabdomas.
Galią sporto pasauliui keisti suteikia inovatyvios idėjos.
Projektai Sportui dirba tam, kad Jūsų idėjos neliktų tik mintyse.
Žinome, kaip pritraukti finansavimą ir paramą, kad idėjos virstų rezultatais.
Ir sporto pasaulis taptų tobulesnis.

   MISIJA. Padėti sporto organizacijoms sėkmingai didinti visuomenės fizinį aktyvumą ir
skatinti sporto pažangą efektyviai įdarbinant valstybės ir Europos sąjungos viešąsias investicijas.

    VIZIJA. Reikšmingai padidėjęs Lietuvos gyventojų fizinis aktyvumas,
sportinių pasiekimų skaičius ir sveikatos rodikliai Europos kontekste.

   VERTYBĖS. 
Profesionalumas. Bendradarbiavimas. Konfidencialumas. Tobulėjimas.

Komanda - privalumas

Mūsų privalumas yra mūsų įvairialypė komandos patirtis ir išlaikomas konfidencialumas. Dirbame ne tik kaip savo sričių specialistai, konsultantai. Sukamės sveikatos sektoriaus „virtuvėje“, dalyvaujame savivaldybių ir ministerijų organizuojamose sveikatinimo strategijų aptarimuose, taigi, žinome procesus „iš vidaus“ ir reikalavimus „tarp eilučių“. Žinome, kur yra kreipiamas didžiausias finansuotojų dėmesys ir kokia informacija laikoma jautria.
Siekdami profesionalumo ir pasiekiamų rezultatų taip pat įvertiname galimo bendradarbiavimo galimybes vystant projektus.

Mūsų komandos specialistai turi žinių, gebėjimų bei įgūdžių, atitinkančių Europos regiono visuomenės sveikatos mokyklų asociacijos (ASPHER) ir Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro reikalavimus.

Mūsų komandos mokslininkai yra išleidę mokslinių publikacijų apie vaikų ir suaugusiųjų mitybos bei fizinio aktyvumo ypatumus bei rodiklius Lietuvoje. Taip pat nuolat dalyvauja Europos ir Pasaulio visuomenės sveikatos, sporto vadybos, sporto mokslo kongresuose, skaito pranešimus ir pristato savo mokslinę produkciją.

Mūsų komandos sporto vadybininkai turi patirtį sporto, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos projektų vadybos srityse, analizuojant sveikatos vadybos procesą, jo struktūrą ir turinį, sprendžiant sporto, sveikatos, sveikos gyvensenos projektų vadybos problemas, kuriant ir taikant įvairias tarptautines sporto ir sveikos gyvensenos projektų vadybos priemones ir praktikas. Gilinasi į Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Sveikatos apsaugos ministerijos teisės aktus, Europos atsakingų institucijų direktyvinius dokumentus, seka jų pokyčius. Geba tirti įvairias sporto ir sveikatos projektų valdymo situacijas ir modeliuoti galimus sprendimus, geba įvertinti dabar galiojančias prielaidas apie sportą ir jo atsakomybę, kompleksiškai analizuoti sporto aplinką.

TURITE IDĖJĄ?

Susisiekime

Papasakokite mums apie savo organizaciją bei jos poreikį, o mes padėsime Jūsų idėjai gauti finansavimą* Siųsdami sutinkate su Projektai Sportui privatumo politika

Visos teisės saugomos © 2020

Visos teisės saugomos © 2020