fbpx

Pagrindinis » Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Parama sportui arba finansavimas sporto projektams skiriamas iš Europos Sąjungos ir nacionalinių fondų, tokių kaip Sporto rėmimo fondas, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra, Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija, Erasmus+ Sportas, ar savivaldybių sporto konkursai.

Galimos finansuoti nacionalinės fizinio aktyvumo programos, nacionaliniai fizinio aktyvumo projektai, regioniniai fizinio aktyvumo projektai, aukšto meistriškumo programos, savivaldybėse vykstančios sportinės veiklos ar tarptautiniai sporto ar fizinio aktyvumo projektai. Projektų koncepcija gali būti fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą; Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas; Sporto renginių organizavimas;  Asmenų, dirbančių ar teikiančių paslaugas sporto srityje, kvalifikacijos tobulinimas ir sporto informacijos sklaida; arba esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinierinių statinių plėtrai, priežiūrai ir remontui.

Paraiškas, siekiant gauti finansavimą sporto projektui įgyvendinti, gali teikti tik juridiniai asmenys. Parama sportui ar finansavimas sportui skiriamas tik juridiniams asmenims, kurie atitinka formaliuosius reikalavimus, kuriuos nustato Sporto rėmimo fondas, Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas, Erasmus plius sporto programa ir kiti fondai.

Mūsų komandą sudaro sporto vadybos ir visuomenės sveikatos specialistai, kurie dirba su nacionaliniais ir tarptautiniais sporto ir sveikatos krypties dokumentais. Taip pat, sveikatos srityje mokslinį darbą dirbantys asmenys, bei viešųjų ryšių specialistai, turintys ilgametę patirtį.

Sveikatinimo ir sporto projektų rengime turime virš 5 metų patirties. Mūsų projektai turi aukštą pasisekimo procentą. Mūsų patirtis įvairialypė ir tai mūsų pranašumas. Kiekvienas komandos narys savo specialybės ekspertas.