fbpx

Pagrindinis » Kasmetiniai sporto projektai

Kasmetiniai sporto projektai

Kasmet parengiame apie 90 įvairių sporto projektų finansavimui gauti. Vidutinis parengtų paraiškų vertinimo balas – 90 balų, o sėkmės rodiklis viršija 72 %, todėl galime padėti suplanuoti reikšmingus sporto, fizinio aktyvumo bei sveikatingumo projektus ir parengti laiminčias projektų paraiškas.
Patikėkite mums projekto paraiškos rengimo bei finansavimo pritraukimo darbus ir užtikrinsime, kad gautas finansavimas tarnaus jūsų tikslams, o ne jūs – jo reikalavimams.

Nemokama konsultacija:  +370 696 72 000 arba info@projektaisportui.lt

Fondas: Vilniaus miesto savivaldybės sporto kasmetiniai sporto konkursai ir aukšto meistriškumo sporto projektai

Administruojanti institucija: Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir sveikatingumo skyrius

Projekto apimtis: Vilniaus miesto savivaldybė

Projekto trukmė: ne ilgiau kaip 3 metai

Finansavimo suma vienam projektui:

  • ne mažesnė kaip 2 000 EUR
    * išimtis taikoma esamų sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto atveju, kai sporto projektui įgyvendinti pareiškėjui skiriama lėšų suma negali būti mažesnė kaip 5 000 EUR
  • ne didesnė kaip 50 000 EUR
    * išimtis taikoma tarptautinių sporto renginių organizavimo atveju, kai sporto projektui įgyvendinti pareiškėjui skiriama lėšų suma negali būti didesnė kaip 80 000 EUR
  • ne didesnė kaip 150 000 EUR esamų sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto atveju;
  • ne didesnė kaip 2 000 000 EUR aukšto meistriškumo sporto projektų teikimo atveju.

Finansavimo intensyvumas: 80 %

Nuosavas indėlis į projekto biudžetą: 20 %

Galimi pareiškėjai: ne mažiau kaip vienus kalendorinius metus Vilniaus mieste registruotas sporto srityje veikiantis juridinis asmuo

Partneriai:
Galimi

Finansuojamos veiklos: sporto projektams, skirtiems fizinio aktyvumo veikloms, skatinančioms fizinio aktyvumo plėtrą; sporto projektams, skirtiems sporto inventoriui ir įrangai įsigyti; sporto projektams, skirtiems sporto renginiams organizuoti

Sužinokite daugiau

Finansavimo gavimui sudaromos galimybės vietos, savivaldybės lygmeniu. Pavyzdžiui, Vilniaus miesto savivaldybės sporto ir sveikatingumo skyrius, kasmet skiria paramą sporto organizacijoms, organizuodamas sporto projektų konkursus trims veiklos sritims finansuoti: fizinio aktyvumo veikloms, sporto renginiams bei sporto įrangos įsigijimui, kurių tikslas yra skatinti fizinį aktyvumą Vilniaus mieste Šis skyrius taip pat organizuoja ir aukšto meistriškumo sporto projektų konkursą, kuris skelbiamas kartą per tris metus. Konkurso tikslas −  atrinkti ir finansuoti sporto projektus, kurie skatina Vilniaus miesto visuomenę aktyviai sportuoti, didina naujų sporto dalyvių įsitraukimą į sveiką gyvenseną, ugdo ir šviečia miesto bendruomenę sporto ir sveikos gyvensenos temomis, skatina bendruomeniškumą tarp skirtingų socialinių visuomenės segmentų, sporto klubų, ugdymo įstaigų, taip pat inicijuoja moksleivių fizinį aktyvumą ir prisideda prie socialinę atskirtį patiriančių bei neįgaliųjų asmenų įsitraukimo į aktyvų socialinį gyvenimą. Dauguma Lietuvos savivaldybių turi savo sporto ir sveikatingumo konkursus, kurie skelbiami savivaldybių oficialiuose tinklapiuose.

Finansavimo užtikrinimas sporto projektams

Projektai Sportui dirba su nevyriausybinėmis organizacijoms ir privačiomis įmonėmis bei padeda užtikrinti finansavimo pritraukimą nacionalinio arba regioninio masto sveikatos projektams vykdyti. Mūsų ekspertų komanda turi žinių ir reikiamą patirtį, kuri sudaro visas sąlygas parengti konkurencingas projektines paraiškas ir sėkmingai administruoti finansuotus projektus bei užsiimtų efektyvia jų vadyba. Esame nuodugniai įsigilinę į Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Sveikatos apsaugos ministerijos teisės aktus, Europos atsakingų institucijų direktyvinius dokumentus, Europos regiono visuomenės sveikatos mokyklų asociacijos (ASPHER), Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro reikalavimus ir sekame jų pokyčius, kuriuos turi atitikti sporto projektai. Svarbu sukurti suderintą naudą tikslinėms, prioritetinėms grupėms, vietos bendruomenei ir šaliai ekonominiu, socialiniu, finansiniu aspektu, bei užtikrinti, kad vykdant priemonę dalyvautų reikiamas kompetencijas turintys specialistai, kurių indėlis reikšmingas sporto projektų ir aukšto meistriškumo sporto projektų įgyvendinimui. Teikiame finansuotų sporto projektų veiklos ataskaitų, tarpinių ir galutinių mokėjimo prašymų rengimo ir įkėlimo į sistemą, paslaugas, bei prireikus teikiame konsultacijas projekto įgyvendinimo klausimais.

Ne tik padedame surasti tinkamus partnerius, trenerius, specialistus, lektorius ir kitus tiekėjus ar partnerius, kurių specializacija – fizinis aktyvumas ir aukšto meistriškumo sportas.

Projektai Sportui dirba tam, kad padėtų organizacijoms tikslingai naviguoti painiame sporto projektų finansavimo užtikrinimo procese.

Jeigu Jūsų organizacijos vykdomai veiklai aktualūs fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto projektai – susisiekime ir padėsime pritraukti finansavimą.

TURITE IDĖJĄ?

Susisiekime

Papasakokite mums apie savo organizaciją bei jos poreikį, o mes padėsime Jūsų idėjai gauti finansavimą
* Siųsdami sutinkate su Projektai Sportui privatumo politika