fbpx

Pagrindinis » Aukšto meistriškumo sporto programos

Aukšto meistriškumo sporto programos

Kasmet parengiame apie 90 įvairių sporto projektų finansavimui gauti. Vidutinis parengtų paraiškų vertinimo balas – 90 balų, o sėkmės rodiklis viršija 72 %, todėl galime padėti suplanuoti reikšmingus sporto, fizinio aktyvumo bei sveikatingumo projektus ir parengti laiminčias projektų paraiškas.
Patikėkite mums projekto paraiškos rengimo bei finansavimo pritraukimo darbus ir užtikrinsime, kad gautas finansavimas tarnaus jūsų tikslams, o ne jūs – jo reikalavimams.

Nemokama konsultacija:  +370 696 72 000 arba info@projektaisportui.lt

Norint pritraukti aukšto meistriškumo programoms ir sporto projektams vykdyti reikia nuodugnaus įsigilinimo į programos kvietimo taisykles, tikslus, verslo subjekto situaciją ir galimybes.

Projektai Sportui yra finansavimo pritraukimo konsultacijų agentūra, kuri gali padėti pritraukti ir sėkmingai įdarbinti valstybės lėšas aukšto meistriškumo sporto vystymui.

Esame viena iš kruopščiausiai dirbančių ir labiausiai patyrusių Nacionalinės sporto agentūros,  Sporto rėmimo fondo, Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, Vilniaus miesto savivaldybės kasmetinių sporto konkursų, aukšto meistriškumo programų, Erasmus+ Sportas, finansavimo pritraukimo agentūrų Lietuvoje.

Šią savo sukauptą patirtį ir ekspertines žinias paverčiame verte savo klientams – teikiame konsultacijas, paraiškų ir programų rengimo, administravimo bei vadybos paslaugas.

Atitiktis ŠMM prioritetams ir tarptautiniams strateginiams dokumentams

Mes suderiname sporto paraiškos idėjos koncepcijos atitiktį su švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatytais prioritetais ir Lietuvos Respublikos bei tarptautiniais strateginiais dokumentais sporto politikos valdymo srityje. Tai atliekame pagal minėtuose dokumentuose nustatytų specialiųjų kriterijų analizę. Jeigu idėja ir jos koncepcija atitinka minėtuosius kriterijus, tikimybė gauti finansavimą didėja.

Paraiškos turinio ir išlaidų tinkamumo pagrįstumo analizė

Mūsų komanda išanalizuoja paraiškos turinį ir padeda optimizuoti biudžetą pagal viešųjų pirkimų ir pirkimų taisyklių reikalavimus, padeda užtikrinti išlaidų tinkamumą ir pagrįstumą pagal nustatytus vertinimo kriterijus. Įsitikiname, kad paraiškoje nurodytos išlaidos yra tinkamos finansuoti ir pagrįstos bei atitinka Lietuvos Respublikos Sporto įstatyme nustatytus kriterijus. Tai aktuali dalis, kuri privalo būti tiksliai suplanuota rengiant aukšto meistriškumo programas ir projektus.

Aukšto meistriškumo sporto programos

Padedame parengti aukšto meistriškumo sporto projektus ir programas, kurios sudaro sąlygas efektyviam sportininkų rengimo procesui; taip pat galime padėti pritraukti finansavimą aukšto meistriškumo sporto programoms vykdyti, organizuoti į tarptautinės sporto šakos federacijos kalendorių įtrauktų tarptautinių aukšto meistriškumo sporto varžybas Lietuvoje ir aukšto meistriškumo sporto projektus, turinčius išliekamąją vertę, kurių metu siekiama unikalių ir konkrečių su aukšto meistriškumo sporto vystymu susijusių kiekybinių ir (ar) kokybinių rezultatų, ar sporto klubams, vystantiems aukšto meistriškumo vyrų ir moterų sportą. Analizuojame užsienio valstybių patirtį aukšto meistriškumo sporto klausimais ir esant galimybei padedame jas pritaikyti vykdant programas Lietuvoje.

Kodėl Projektai Sportui?

Aukšto meistriškumo sporto programų parengimas reikalauja laiko, administracinių išteklių, reikalingos specifinės žinios ir patirtis.

Kasmet parengiame apie 90 sporto projektų per 10 mln. EUR finansavimui gauti. Vidutinis parengtų paraiškų vertinimo balas – 90 balų, o sėkmės rodiklis viršija 72 %, todėl galime padėti suplanuoti reikšmingus fizinį aktyvumą didinančius ir sporto infrastruktūrą gerinančius projektus bei tinkamai juos realizuoti.

Mūsų patyrusių specialistų komanda užtikrina, kad Kliento idėjos išliktų konfidencialios ir saugios. Bendradarbiaudami su Projektai Sportui galite pasinaudoti:

  • Mūsų ekspertinėmis žiniomis apie aukšto meistriškumo sporto finansavimo galimybes bei įstatymus ar direktyvas;
  • Mūsų patirtimi, kuri turtinga tokiose srityse, kaip projektų rašymas, jų administravimas ir vadyba;

Patikėkite mums finansavimo pritraukimo darbus ir užtikrinsime, kad gautas finansavimas tarnaus jūsų tikslams, o ne jūs – jo reikalavimams.

TURITE IDĖJĄ?

Susisiekime

Papasakokite mums apie savo organizaciją bei jos poreikį, o mes padėsime Jūsų idėjai gauti finansavimą* Siųsdami sutinkate su Projektai Sportui privatumo politika