fbpx

Pagrindinis » Regioniniai fizinio aktyvumo projektai

Regioniniai fizinio aktyvumo projektai

Kasmet parengiame apie 90 įvairių sporto projektų finansavimui gauti. Vidutinis parengtų paraiškų vertinimo balas – 90 balų, o sėkmės rodiklis viršija 72 %, todėl galime padėti suplanuoti reikšmingus sporto, fizinio aktyvumo bei sveikatingumo projektus ir parengti laiminčias projektų paraiškas.
Patikėkite mums projekto paraiškos rengimo bei finansavimo pritraukimo darbus ir užtikrinsime, kad gautas finansavimas tarnaus jūsų tikslams, o ne jūs – jo reikalavimams.

Nemokama konsultacija:  +370 696 72 000 arba info@projektaisportui.lt

Fondas: Sporto rėmimo fondas

Administruojanti institucija: Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos

Projekto apimtis: Regioninis fizinio aktyvumo projektas turi būti vykdomas vienoje Lietuvos apskrityje

Projekto trukmė: iki 1 metų

Finansavimo suma vienam projektui: iki 50 000 EUR

Finansavimo intensyvumas: 90 %

Nuosavas indėlis į projekto biudžetą: 10 %

Galimi pareiškėjai: Paraiškas, siekiant gauti finansavimą projektui įgyvendinti, gali teikti tik juridiniai asmenys (VšĮ, MB, UAB, IĮ, federacijos, asociacijos, biudžetinės įstaigos)

Partneriai: galimi

Finansuojamos veiklos: Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą; Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas; Sporto renginių organizavimas; Asmenų, dirbančių ar teikiančių paslaugas sporto srityje, kvalifikacijos tobulinimas ir sporto informacijos sklaida.

Sužinokite daugiau

Regioninis fizinio aktyvumo projektas skirtas skatinti skatinti sveiką ir aktyvią gyvenseną įvairiuose Lietuvos savivaldybėse. Šiais projektais siekiama didinti fizinio aktyvumo galimybių prieinamumą ir pasiekiamumą konkrečioje savivaldybėje. Tačiau gauti finansavimą šiems projektams įgyvendinti reikia ne tik geros idėjos ir stiprios komandos, bet ir žinių, kaip pritraukti finansavimą ir paramą, kad idėjos virstų rezultatais.

Tam, kad Jūsų projektai gautų reikiamą finansavimą, pravartu bendradarbiauti su patikimais ir patyrusiais partneriais, kurie gali padėti kiekviename proceso etape. Mūsų agentūra kiekvienais metais aptarnauja daugiausiai sporto projektų rinkoje ir padeda pritraukti finansavimą nacionalinių ar regioninių fizinio aktyvumo projektų vykdymui.

Jeigu Jums aktualus finansavimas regioniniam fizinio aktyvumo projektui vykdyti – kviečiame susisiekti mūsų interneto puslapyje nurodytais kontaktais arba užpildant užklausos formą.

Kodėl verta bendradarbiauti rengiant regioninius fizinio aktyvumo projektus?

Patikima projektų rengimo agentūra gali padėti Jūsų organizacijai tinkamai naviguoti paraiškų teikimo procese ir padidinti sėkmės, gaunant finansavimą, tikimybę.

Esame nuodugniai įsigilinę į Vyriausybės bei ŠMM nustatytus prioritetus, sporto ir sveikatos politikos strateginius dokumentus, programų kvietimo taisykles, kriterijus, gaires, bei tikslus. Stebime naujausias aktualijas bei nuolat tobuliname veiklos procesus. Paraiškos rengimo metu būtina įvertinti ne tik atitikimą minėtiesiems reikalavimams, tačiau ir į būsimo projekto poveikį  pareiškėjo organizacijai ir aplinkai.

Mūsų ekspertų komanda yra įsigilinusi į visus paraiškos rengimo procesus, žino reikalavimus „tarp eilučių“ ir  kur yra kreipiamas didžiausias finansuotojų dėmesys bei kokia informacija laikoma jautria. Galime parengti konkurencingą sporto projekto paraišką, atliepiančią visus vertinimo kriterijus:

  • Projekto atitikimą;
  • Projekto problemos pagrindimą;
  • Projekto aktualumą ir svarbą;
  • Projekto veiksmingumą, poveikį ir tęstinumą;
  • Projekto finansinį ir ekonominį pagrįstumą;
  • Projekto valdymą.

Padedame įgyvendinti regioninį fizinio aktyvumo projektą pasirinktoje savivaldybėje ar savivaldybėse, o esant poreikiui padedame į projektą įtraukti tinkamus partnerius ir tiekėjus.

Regioninis fizinio aktyvumo projektas – nuo ko pradėti

Jeigu Jūsų organizacijai regioninis fizinio aktyvumo projektas yra aktualus ir siekiate gauti finansavimą jo įgyvendinimui – kviečiame susisiekti mūsų interneto puslapyje nurodytais kontaktais arba užpildant užklausos formą.

Projektai Sportui padeda naviguoti pasirenkant tinkamą fondą ir pritraukti finansavimą Jūsų idėjų išpildymui.

Bendradarbiavimas su Projektai Sportui agentūra gali suteikti Jūsų organizacijai konkurencinį pranašumą ir padidinti galimybes pritraukti finansavimą regioniniam fizinio aktyvumo projektui vykdyti. Mūsų patirtis gali padėti Jums parengti laiminčią paraišką ir sudėtingame paraiškų dėl finansavimo teikimo procese užtikrinti, kad regioninis fizinio aktyvumo projektas būtų įgyvendintas sėkmingai.

TURITE IDĖJĄ?

Susisiekime

Papasakokite mums apie savo organizaciją bei jos poreikį, o mes padėsime Jūsų idėjai gauti finansavimą* Siųsdami sutinkate su Projektai Sportui privatumo politika