fbpx

Pagrindinis » Nacionalinė sporto agentūra

Nacionalinė sporto agentūra

Kasmet parengiame apie 90 įvairių sporto projektų finansavimui gauti. Vidutinis parengtų paraiškų vertinimo balas – 90 balų, o sėkmės rodiklis viršija 72 %, todėl galime padėti suplanuoti reikšmingus sporto, fizinio aktyvumo bei sveikatingumo projektus ir parengti laiminčias projektų paraiškas.
Patikėkite mums projekto paraiškos rengimo bei finansavimo pritraukimo darbus ir užtikrinsime, kad gautas finansavimas tarnaus jūsų tikslams, o ne jūs – jo reikalavimams.

Nemokama konsultacija:  +370 696 72 000 arba info@projektaisportui.lt

Nacionalinė sporto agentūra prie LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (NSA) yra institucija, atsakinga už sporto infrastruktūrą ir rūpinimąsi sportininkų teisėmis, sąlygomis. Ji taip pat asistuoja šalies sporto šakų federacijoms ir organizacijoms diegiant gerojo valdymo ir vadybos praktikas.

Agentūroje sutelktos ir visos šalies sporto finansavimo funkcijos. Pagrindiniai organizacijos tikslai yra remti fizinio aktyvumo skatinimą Lietuvoje, sudaryti geresnes sąlygas atletų rengimui ir talentų tobulinimui bei plėtoti sporto infrastruktūrą regionuose bei nacionaliniu mastu.

Šios organizacijos teikiamas finansavimas padeda įvairioms sporto asociacijoms, akademijoms bei daugybei sporto ar sveikatingumo srities bendruomenių ir plačios visuomenės narių didinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą, gerinti sportinę materialinę bazę ir didinti trenerių bei teisėjų kvalifikaciją. Tačiau norint gauti minėtą finansavimą, projekto turinys ir jo vizija turi būti suformuluoti ir pateikti atsižvelgiant į visus NSA reikalavimus, prioritetines veiklos gaires ir specialiuosius kriterijus. Neturint reikiamų žinių ir patirties, tai padaryti gali būti sudėtinga, todėl siūlome išsamias konsultacijas ir projektų rengimo paslaugas internetu.

Kaip gauti Nacionalinės sporto agentūros finansavimą?

Organizacijų siekis užsitikrinti finansavimą kelia rimtus iššūkius. Siekiant gauti finansavimą, reikia stebėti kvietimus teikti paraiškas, laiku į juos reaguoti, subrandinti laikmetį ir faktinę šalies situaciją atitinkančias idėjas bei ištobulinti jų pateikimą vadovaujantis projektų vadybos žiniomis bei terminologija, paraišką reikia užpildyti atsižvelgiant į nustatytas taisykles paraiškos rengimui ir pareiškėjui, bei numatytą tvarką. Rengiant projekto paraišką svarbu atsižvelgti į nacionalinius ir tarptautinius sporto ir sveikatos srities politikos strateginius dokumentus, ministro nustatytas prioritetines kryptis, kad NSA, pareiškėjo ir projekto dalyvių naudos taptų suderintos, tokiu būdu projektams tampa vertingas visoms suinteresuotoms šalims. Net ir dėl ne grubių klaidų Nacionalinė sporto agentūra gali nesuteikti finansavimo gerai idėjai, jeigu ji neatitinka svarbiausių prioritetinių krypčių, nustatytų taisyklių paraiškos rengimui ir projekto pateikimui.

Būtent šioje vietoje savo kompetencijas gali pritaikyti agentūra „Projektai Sportui“. Mes rengiame sporto ir fizinio aktyvumo projektus finansavimui iš NSA gauti. Kiekvienais metais Nacionalinei sporto agentūrai ir kitiems sporto rėmimo fondams, įgalioti savo klientų, pateikiame daugiausiai paraiškų rinkoje. Toks pareiškėjų susidomėjimas šiomis paslaugomis bei agentūros pasiekti rezultatai parodo augantį rinkos poreikį finansavimo gavimui ir realias galimybes šį finansavimą gauti.

Mūsų komanda nuolat stebi nacionalinius ir tarptautinius sporto ir sveikatos krypties teisės aktus, vykdomą aktyvią valstybės politiką sporto ir sveikatos srities klausimais, nacionaliniu, regioniniu ir net ES mastu veikiančių sporto rėmimo fondų veiklą bei gilinasi į prioritetines jų veiklų kryptis, finansavimo gavimo proceso eigą ir kitus svarbius aspektus. Būtent su patikimo partnerio pagalba ir bus paprasčiausia gauti Nacionalinės sporto agentūros finansavimą.

Kodėl verta susisiekti jau dabar?

Mes nuolat dirbame su įvairiomis sporto ir sveikatingumo srities organizacijomis bei padedame jų projektams gauti reikalingą finansavimą iš įvairių šaltinių, tarp kurių patenka ir Nacionalinė sporto agentūra.

Norėdami su mumis susisiekti, galite užpildyti užklausos formą interneto puslapyje. Ilgai netrukus ją peržiūrėsime ir jums atsakysime. Susitarę laiką dėl realaus arba virtualaus susitikimo bei konsultacijos, aptarsime jūsų poreikį, viziją, idėją ir lūkesčius. Galėsime priimti jūsų dokumentus ar kitą aktualią medžiagą abejoms šalims patogiu formatu bei pradėję rengti projektą jį pateiksime taip, kad turėtumėte didžiausią tikimybę gauti finansavimą.

Padedame korektiškai patalpinti paraišką į sistemą bei tobuliname ją visuose tolesniuose etapuose, jeigu toks poreikis atsiranda.

Gavus finansavimą galime suteikti administravimo paslaugą, viešinti projekto veiklas ir teikti tarpines bei galutines ataskaitas.

TURITE IDĖJĄ?

Susisiekime

Papasakokite mums apie savo organizaciją bei jos poreikį, o mes padėsime Jūsų idėjai gauti finansavimą
* Siųsdami sutinkate su Projektai Sportui privatumo politika