fbpx

Pagrindinis » Nacionaliniai fizinio aktyvumo projektai

Nacionaliniai fizinio aktyvumo projektai

Kasmet parengiame apie 90 įvairių sporto projektų finansavimui gauti. Vidutinis parengtų paraiškų vertinimo balas – 90 balų, o sėkmės rodiklis viršija 72 %, todėl galime padėti suplanuoti reikšmingus sporto, fizinio aktyvumo bei sveikatingumo projektus ir parengti laiminčias projektų paraiškas.
Patikėkite mums projekto paraiškos rengimo bei finansavimo pritraukimo darbus ir užtikrinsime, kad gautas finansavimas tarnaus jūsų tikslams, o ne jūs – jo reikalavimams.

Nemokama konsultacija:  +370 696 72 000 arba info@projektaisportui.lt

Fondas: Sporto rėmimo fondas

Administruojanti institucija: Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos

Projekto apimtis: Nacionalinis fizinio aktyvumo projektas turi būti vykdomas ne mažiau kaip dviejose Lietuvos apskrityse, įtraukiant ne mažiau kaip penkias Lietuvos savivaldybes

Projekto trukmė: iki 2 metų

Finansavimo suma vienam projektui: iki 200 000 EUR

Finansavimo intensyvumas: 90 %

Nuosavas indėlis į projekto biudžetą: 10 %

Galimi pareiškėjai: juridiniai asmenys Paraiškas, siekiant gauti finansavimą projektui įgyvendinti, gali teikti tik juridiniai asmenys (VšĮ, MB, UAB, IĮ, federacijos, asociacijos, biudžetinės įstaigos)

Partneriai: galimi

Finansuojamos veiklos: Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą; Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas; Sporto renginių organizavimas; Asmenų, dirbančių ar teikiančių paslaugas sporto srityje, kvalifikacijos tobulinimas ir sporto informacijos sklaida.

Sužinokite daugiau

Sporto federacijos, asociacijos, klubai, akademijos ar kitos sportinę bei sveikatingumo veiklą vykdančios organizacijos turi galimybę rengti nacionalinį fizinio aktyvumo projektą ir pritraukti finansavimą tokio projekto vykdymui. Su tinkamo partnerio pagalba finansavimas gali būti pritraukiamas greičiau, paprasčiau ir efektyviau.

Projektai Sportui – tai agentūra, padedanti parengti, administruoti ir įgyvendinant nacionalinius fizinio aktyvumo projektus Lietuvoje. Suprantame, kad neturint reikiamos patirties ir išteklių, paraiškų teikimo procesas finansavimui gauti valstybės biudžeto lėšomis gali būti sudėtingas, todėl kviečiame registruotis konsultacijai internetu ir mes padėsime parengti konkurencingą paraišką.

Mūsų patirtis - privalumas

Vienas iš pagrindinių sunkumų, su kuriais organizacijos gali susidurti ruošdamos paraiškas finansavimui gauti, yra reikalavimas, kad nacionalinis fizinio aktyvumo projektas turi būti įgyvendinamas bent dviejose Lietuvos apskrityse, įtraukiant ne mažiau kaip penkias Lietuvos savivaldybes. Organizacijoms, neturinčioms reikiamų išteklių ar patirties vykdyti veiklą plačiu mastu,, tai gali tapti nelengva užduotis.

Projektai Sportui gali padėti įveikti šiuos iššūkius teikiant tikslingas konsultacijas dėl paraiškų rengimo ir teikimo proceso bei padedant rasti tinkamus partnerius veiklai vykdyti – trenerius, lektorius, sportininkus. Taip pat teikiame pagalbą paraiškos ir projekto pasiūlymo rengimo etapuose, atstovaujame jus pagal suteiktus įgaliojimus.

Itin svarbus prioritetas, kuriame nacionalinis fizinio aktyvumo projektas gali ir turi skirti dėmesį ir kuris gali kelti papildomus iššūkius – reikalavimas, kad ne mažiau kaip 10 proc. valstybės biudžeto lėšų, skirtų projektams finansuoti, turi būti nukreipta neįgaliųjų fizinio aktyvumo plėtrą skatinantiems projektams. Mes galime padėti organizacijoms suprasti, kaip įvykdyti šį reikalavimą, taip pat užtikrinti, kad projektas pasiektų tikslinę auditoriją.

Veikite

Nežinote nuo ko pradėti ir ieškote pastovaus partnerio, kurio specializacija – sporto projektai, jų vadyba, paraiškų rengimas ir administravimas? Kiekviename žingsnyje Jums gali padėti mūsų komanda.

Bendradarbiavimas su Projektai Sportui agentūra gali suteikti Jūsų organizacijai konkurencinį pranašumą ir padidinti galimybes pritraukti finansavimą nacionaliniam fizinio aktyvumo projektui vykdyti. Mūsų patirtis gali padėti Jums parengti laiminčią paraišką ir sudėtingame paraiškų dėl finansavimo teikimo procese užtikrinti, kad nacionalinis fizinio aktyvumo projektas būtų įgyvendintas sėkmingai.

Projektai Sportui padeda naviguoti pasirenkant tinkamą sritį teikiant paraišką ir pritraukti finansavimą Jūsų idėjų išpildymui.

Jeigu Jūsų organizacijai nacionalinis fizinio aktyvumo projektas yra aktualus ir siekiate gauti finansavimą jo įgyvendinimui – kviečiame susisiekti mūsų interneto puslapyje nurodytais kontaktais arba užpildant užklausos formą, arba el.paštu info@projektaisportui.lt ar kontaktiniu numeriu +370 696 72 000

TURITE IDĖJĄ?

Susisiekime

Papasakokite mums apie savo organizaciją bei jos poreikį, o mes padėsime Jūsų idėjai gauti finansavimą
* Siųsdami sutinkate su Projektai Sportui privatumo politika